Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Crossduathlon

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na nową imprezę - Point-S Kids Crossduathlon o Puchar Burmistrza Słubic. Zawodnicy będą mieli do pokonania biegowo-rowerową trasę. Na najlepszych czekają nagrody. 

Zawody przeznaczone są dla młodzieży szkolnej, a konkretnie dla uczniów szkół podstawowych. Rywalizacja będzie odbywać się w 4 kategoriach wiekowych, z podziałem co dwie klasy. Uczestnicy będą mieli do zaliczenia najpierw część rowerową, a potem biegową.

Cała impreza odbędzie się na terenie boisk bocznych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który jest głównym organizatorem. Sponsorem tytularnym jest firma Point-S, niedawno otwarty zakład wulkanizacji na ul. Obozowej.

Co czeka na uczestników? Najlepsze trójki w każdej kategorii otrzymają pamiątkowe puchary, a wszyscy startujący zawodnicy medale. Ponadto odbędzie się losowanie nagród niespodzianek.

Impreza odbędzie się 9 października o godz. 12:00. Ale zapisy rozpoczną się już od godz. 9:00 do 10:30. Zakończenie planowane jest około 14:30.

Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie.

ZOBACZ REGULAMIN

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.