Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Turniej piłki plażowej

Są wśród nas pasjonaci gry w piłkę nożną na plaży? Szczególnie ci młodsi, w wieku od 5 do 12 lat? To właśnie dla tej grupy Fundacja Promet Kids organizuje specjalny turniej.

9 października fundacja organizuje turniej w plażówkę połączony z piknikiem rodzinnym pod hasłem „Gram, kibicuję i się relaksuję”. Impreza odbędzie się w Kunowicach przy ul. Dworcowej 28 (przy siedzibie przedszkola).

- Zgłoś swoją 3 osobową drużynę, spędź aktywnie czas i zatrzymaj z nami lato. Serdecznie zapraszamy – zachęcają organizatorzy.

Zapisy trwają do 30 września. Zgłoszenia należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając kategorię wiekową, nazwę drużyny, imiona i nazwiska dzieci, datę urodzenia oraz nr telefonów do opiekunów.

Szczegóły na poniższym plakacie.

Turniej piłki plażowej

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.