Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
III Mecz Gwiazd Piłkarskiej Klasy A

Przed nami wielki święto piłki nożnej w lokalnym wydaniu. 3 lipca odbędzie się zapowiadany już wcześniej III Mecz Gwiazd Piłkarskiej Klasy A. Na boisku w Lubiechni Wielkiej czeka kibiców wiele atrakcji.

Najważniejszym punktem programu będzie oczywiście pojedynek na zielonej murawie między najlepszymi zawodnikami tegorocznych rozgrywek A klasy. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny, które poprowadzą trenerzy Przemysław Juncewicz (Chrobry Drzeńsko) i Dawid Hendzel (Pogoń Krzeszyce). Mecz będzie gwizdać sędzia Szymon Sęsoła.

- Oprócz piłkarskich emocji kibice będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje – zapowiada Łukasz Najder, redaktor strony Piłkarska klasa A – grupa słubicka, pomysłodawca imprezy.

Najważniejsza z nich to loteria fantowa. Za 5 zł będzie można kupić los i wygrać jedną z 50 cennych nagród przygotowanych przez sponsorów i partnerów, w tym piłkarskie gadżety, piłki, szaliki klubowe, czapeczki, vouchery na rozmaite usługi i zakupy.

Będzie też konkurs polegający na trafieniu z rzutu karnego w butelkę „czegoś mocniejszego” stojącą na linii bramkowej oraz mini turbo kozak z 3 konkurencjami technicznymi. Dla dzieci przygotowano, jeszcze przed meczem, osobny blok z konkursami i zabawami. I tu ważna uwaga – każde dziecko wygrywa! Maluchy będą też mogły bawić się na dmuchańcach.

Uczestnicy meczu gwiazd mogą liczyć na solidne zaplecze gastronomiczne. Będą potrawy z grilla, a tak uwielbiane przez najmłodszych watę cukrową i popcorn zaserwuje Fundacja Grupy Pomagamy.

Dla chętnych Ł. Najder przygotował sklepik z pamiątkowymi gadżetami z meczu gwiazd oraz z logo A klasy. – Podobnie jak w latach ubiegłych, będziecie można nabyć kubki okolicznościowe. Ich liczba jest jednak ograniczona, wiec kto pierwszy ten lepszy – zachęca.

Portal Słubice24 jest patronem medialnym imprezy. Na miejscu będziemy obecni z naszym redakcyjnym obiektywem. Uśmiechajcie się do nas szeroko.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na poniższym plakacie.

Mecz gwiazd A klasy

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.