Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Piłka nożna

To będzie jedno z większych wydarzeń piłkarskich tego sezonu. 12 maja Polonia Słubice zagra u siebie z Cariną Gubin w półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W drugiej parze zmierzą się Lechia Zielona Góra i Budowlani Murzynowo. 

Słubiczanie poznali swojego rywala jeszcze przed majówką, 27 kwietnia, podczas losowania w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Carina z pewnością będzie faworytem spotkania. To obecnie lider i najsilniejsza drużyna IV ligi, przez wielu piłkarskich ekspertów upatrywana jako murowany kandydat do awansu do III ligi. W sierpniu 2020 roku, w ligowym pojedynku, Polonia przegrała u siebie z Gubinem 1:3.

Skład drugiej pary wyklarował się dopiero wczoraj. 5 maja w zaległym spotkaniu 1/4 finału Budowlani Murzynowo wygrali z Odrą Bytom Odrzański 2:0 i w półfinale zmierzą się z Lechią Zielona Góra.

Jak podaje LZPN, oba półfinały odbędą się 12 maja. Słubiczanie będą mieli to szczęście i wystąpią jako jeden z gospodarzy. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Sportowej zabrzmi o godz. 17:30 (wg komunikatu LZPN - potwierdzaliśmy dzisiaj telefonicznie - choć klub ze Słubic podaje u siebie na stronie godz. 17:00).

Finał pucharowych rozgrywek zaplanowano 3 czerwca o godz. 17:00 w Międzyrzeczu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.