Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice

Polonia Słubice po wznowieniu rozgrywek szła od zwycięstwa do zwycięstwa. Ten udany marsz zastopowali piłkarze Czarnych Witnica, którzy 28 kwietnia pokonali u siebie podopiecznych trenera Andrzeja Wypycha 2:1.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 22 min. po strzale Bartłomieja Szamotulskiego. Nadzieję na lepszy wynik dał Polonii Daniel Stadie, który wyrównał w 39 min. Po zmianie stron długo żadna z drużyn nie mogła zdobyć kolejnego trafiania, aż wreszcie w 75 min. ponownie udało się to ekipie z Witnicy. Strzelcem zwycięskiej (jak się później okazało) bramki był Eryk Sulimenko.

Warto również odnotować, że na ławce trenerskiej Polonii zabrakło (z powodów prywatnych) głównego szkoleniowca. Zastąpił go grający Maciej Ossowski.

Gdy spojrzeliśmy dokładnie w statystyki okazało się, że do porażki z Witnicą Polonia Słubice nie przegrała 15 kolejnych spotkań ligowych, a wliczając w to pojedynki pucharowe, będzie ich aż 20! Imponująca seria (gratulacje dla trenera i piłkarzy).

Okazja do poprawy nastrojów (a być może rozpoczęcia kolejnej, równie udanej serii) będzie już w najbliższą sobotę. 1 maja Polonia zagra u siebie w prestiżowym pojedynku z Ilanką Rzepin. Początek spotkania o godz. 17 (mecz odbywa się bez udziału publiczności).

Czarni Witnica – Polonia Słubice 2:1 (1:1)

Zagrali: Jakub Szewielinski, Dawid Żurawski, Przemysław Stępień (Bartosz Donigiewicz 86'), Daniel Stadie, Maciej Ossowski (82' Hubert Stawicki), Rafał Gronostaj, Gabriel Chrostowski, Łukasz Chrostowski, Ihor Myrko, Mikołaj Kawecki, Szymon Biernat. Rezerwowi: Mariusz Guraj, Radosław Bednarczyk.

Aktualna tabela i komplet wyników dostępne są na stronie: www.90minut.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.