Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice

Nie udało się Polonii Słubice podtrzymać passy kolejnych zwycięstw. Tym razem „Duma pogranicza” zremisowała u siebie z Odrą Nietków 2:2. Goście strzelili wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry.

Mecz odbył się 25 kwietnia na stadionie SOSiR w Słubicach. Pierwsza połowa spotkania przebiegała „zgodnie z planem”. W tej odsłonie poloniści zdobyli dwie bramki, których autorami byli Dawid Żurawski (20’) oraz Daniel Stadie (45’).

Po zmianie stron wydawało się, że słubiczanie dołożą kolejne trafienia, ale to goście dwukrotnie znaleźli drogą do bramki strzeżonej przez Jakuba Szewielińskiego. Kontaktowego gola w 63 min. zdobył Roman Kopacz, a wyrównanie zapewnił Odrze Sławomir Danyło w doliczonym czasie gry (90’+4).

Obie drużyny podzieliły się punktami. Polonia nadal zajmuje 4 miejsce w tabeli IV ligi. W 23 spotkaniach zgromadziła 44 punkty. Już w najbliższą środę czeka naszą drużynę następny ligowy pojedynek, tym razem na wyjeździe. 28 kwietnia o godz. 17:00 Polonia zmierzy się z Czarnymi Witnica.

Polonia Słubice – Odra Nietków 2:2 (2:0)

Zagrali: Jakub Szewielinski, Dawid Żurawski (80' Mariusz Guraj), Przemysław Stępień, Daniel Stadie, Maciej Ossowski, Gabriel Chrostowski, Łukasz Chrostowski, Ihor Myrko, Mikołaj Kawecki, Szymon Biernat, Gracjan Kudła. Rezerwowi: Radosław Bednarczyk, Hubert Stawicki.

Aktualna tabela i komplet wyników dostępne są na stronie: www.90minut.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.