Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicka Czasówka

Jak wspominacie Słubicką Czasówkę, która odbyła się we wrześniu 2020? Wiemy już, że drugą odsłonę tej rowerowej imprezy zaplanowano w maju br. Organizatorzy nie wybrali jeszcze konkretnej daty, a o wybór właściwego dnia zapytali… internautów.

Kilka dni temu Krzysztof Murdza i Piotr Zalisz, czyli pomysłodawcy wyścigu, ogłosili, że impreza odbędzie się w maju. Pomysł spodobał się uczestnikom (głównie ze względu na lepsze warunki pogodowe niż jesienią), a niektórzy z nich już zadeklarowali, że biorą się do treningów.

Padły też pytania o konkretną datę. Tej organizatorzy jeszcze nie podali. Zapytali za to, w który dzień lepiej zorganizować zawody – w sobotę czy niedzielę. Zdania są podzielone, choć nieco więcej osób wskazuje tę drugą opcję. Jeden z internautów zasugerował nawet, żeby zrobić imprezę… dwudniową.

Do tego pomysłu organizatorzy na razie się nie odnieśli, ale czekają na dalsze sugestie uczestników. Jeśli chcesz pomóc w wyborze odpowiedniego dnia – zajrzyj TUTAJ i zostaw pod postem swój komentarz.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.