Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
STS Wulmar Słubice

Tenisiści stołowi STS Wulmar Słubice walczą nie tylko z rywalami, ale i koronawirusem. Kolejne ligowe mecze są odwoływane, ale tym razem zarówno pierwszej, jak i drugiej drużynie udało się rozegrać swoje spotkania. 

II ligowcy STS-u wciąż czekają na upragnione zwycięstwo. I ponownie zabrakło niewiele, aby je osiągnąć. W wyjazdowym spotkaniu z Granitem Strzelin słubiczanie przegrali 4:6. Przy stanie 4:5 mecz na wagę remisu miał Michał Bartoszewski, ale niestety musiał uznać wyższość rywala w 3 setach. Oprócz niego w składzie STS Wulmar Słubice zagrali: Marek Szuplak, Dawid Kozłowski, Marcin Zawadzki, Jakub Dziwosz (rezerwowy).

Po 4 kolejkach słubiczanie mają na swoim koncie 1 remis i 3 porażki. W tabeli II ligi zajmują 9 miejsce (na 12 drużyn). Szansa na poprawę ligowego bilansu będzie już 14 listopada. STS zagra u siebie z KU AZS UE Wrocław – przedostatnią drużyną rozgrywek.

Komplet wyników i tabela na stronie: www.dozts.pl.

Nieco lepsze nastroje mieli tenisiści z II drużyny STS-u, którzy występują w IV lidze w grupie północnej. W derbowym pojedynku ze Spójnią Ośno Lubuskie padł remis 9:9. Dla ekipy rezerw był to również 4 ligowy pojedynek. Jak na razie mają na swoim koncie 2 wygrane, 1 porażkę i właśnie ostatni remis.

Komplet wyników i tabela na stronie: www.lozts.com.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.