Piłka nożna

Udaną ligową kolejkę mają za sobą słubickie drużyny. W ostatnim meczu tej jesieni SKP zremisował na wyjeździe z Juwenią Boczów. Również na wyjeździe grała Polonia, która pokonała w Skwierzynie miejscową Pogoń.

Na zakończenie rundy jesiennej biało-niebiescy zremisowali 1:1. Jedyną bramkę dla SKP zdobył Łukasz Kozyra. Podopieczni trenera Adama Mrozińskiego na półmetku rozgrywek zapewnili sobie fotel lidera A klasy. Więcej o ich bilansie już wkrótce w osobnej publikacji, w której podsumujemy pierwszą część sezonu w wykonaniu SKP.

Nie zwalniają tempa piłkarze Polonii Słubice. Kolejny mecz w IV lidze i kolejne zwycięstwo, tym razem 1:0 z Pogonią Skwierzyna. Również Kolejny raz poloniści pokazali, że zawsze grają do końca. Jedyną i zwycięską bramkę dla słubiczan strzelił w 94 (!) minucie gry kapitan Przemysław Begier.