SKP Słubice

Piłkarze SKP Słubice nie zapamiętają dobrze III rundy Pucharu Polski w piłce nożnej. 16 września na własnym stadionie ponieśli bolesną porażkę 0:8 z Piastem Karnin i odpadli z dalszej rywalizacji.

Choć grali u siebie, to biało-niebiescy nie byli faworytem tego spotkania. Piast Karnin to wyżej notowany rywal z klasy okręgowej. Kibice jednak po cichu liczyli na niespodziankę.

Tej niestety nie było. Goście już od pierwszych minut przeważali na boisku, pierwszą bramkę zaaplikowali SKP po kwadransie gry, a do przerwy mieli ich na swoim koncie już cztery. Po zmianie stron dołożyli kolejne cztery trafienia i ostatecznie wygrali 8:0.

SKP Słubice - Piast Karnin 0:8 (0:4)

Skład SKP: Damian Szydło, Andre felipe Correa da silva, Paweł Goworko, Andrzej Drabiec, Dominik Gabrysz (65' Mateusz Tymczyj), Dawid Baranowski, Adam Mroziński, Norbert Polowczyk, Damian Szydło, Marcin Śmielewicz, Mateusz Zając.

Na meczu byliśmy z naszym obiektywem. Poniżej fotorelacja.