Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Udanie dla słubickich drużyn zakończył się halowy turniej piłkarski organizowany przez Akademię Futbolu z Kostrzyna nad Odrą. Słubicka Akademia Piłkarska sięgnęła po zwycięstwo w roczniku 2009, natomiast UKS Polonia Słubice zajął drugie miejsce w grupie o 2 lata starszej.

Turniej Kostrzyn

Impreza odbyła się 29 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie nad Odrą. Kibice futbolu, głównie rodzice występujących dzieci, nie mogli narzekać na brak emocji. Czekały ich cały dzień futbolowej rywalizacji.

SAP zwycięski

Ambitna ekipa SAP Słubice prowadzona przez Piotra Kobyłeckiego (szkoleniowca Perły Cybinka) pokusiła się o sporą niespodziankę i sięgnęła po zwycięstwo w roczniku 2009.

Zespół wygrał aż 5 spotkań i tylko 1 zremisował, notując także korzystny bilans bramkowy 11:5. Co ciekawe między słupkami stała… dziewczyna, Amelia Winiarska. Ona i jej koledzy w pokonanym polu zostawili tak uznane marki jak Chemik Gorzów czy dwie drużyny gospodarzy.

Komplet wyników TUTAJ

Polonia też na podium

Powody do radości mieliśmy także w roczniku 2007. Tu nasze miasto reprezentowali zawodnicy UKS Polonia Słubice. Podopieczni trenera Tomasza Dziabas również pokazali się z dobrej strony i zajęli 2 miejsce po bardzo zaciętej walce.

Ich dorobek to 3 wygrane, 1 remis i tylko 1 (minimalna) porażka – ze zwycięzcą całego turnieju, ekipą UKS Akademia Futbolu Kostrzyn nad Odrą. Imponuje także bilans bramkowy – aż 6 strzelonych i tylko 1 stracona (właśnie w finale) bramka.

Tak skuteczna obrona nie mogła zostać niezauważona - Oliwiera Komejszę z UKS-u wybrano najlepszym bramkarzem turnieju.

Komplet wyników TUTAJ

Rodzice zadowoleni

Wrażeniami (i zdjęciami) z turnieju podzielił się z naszą redakcją jeden z rodziców: „Super organizacja i bardzo wysoki poziom gry. Do końca nie było wiadomo, kto zajmie czołowe lokaty. Zacięta walka, ale fair play. Oby więcej takich imprez”.

SAP Słubice

UKS Polonia Słubice

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.