Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Przed nami kolejna akcja pomocy dla walczącego o powrót do zdrowia Krzysztofa Ryłko. I ponownie spotkamy się na piłkarskim turnieju. Zapisy już ruszyły - każdy może przyłączyć się do gry i pomóc Krzyśkowi.

Krzysztof Ryłko

Krzysiek wciąż walczy

Krzysiek Ryłko ma 37 lat. Wielu słubiczan kojarzy go z działalności społecznej i sportowej. To były trener m.in. Zorzy Kowalów, Odry Pławidło i SKP Słubice. Rok temu przeszedł dwa wylewy, otarł się o śmierć, był w śpiączce. Teraz walczy o powrót o zdrowia i przechodzi żmudną oraz kosztowną rehabilitację. Dlatego potrzebuje pomocy.

Jedną z form wsparcia ma być turniej charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczone na leczenie Krzyśka. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Grupy Pomagamy oraz portal "Piłkarska A klasa - grupa słubicka".

Zagramy po raz drugi

Pierwszy taki turniej odbył się w sierpniu 2019 roku, drugi czeka nas 28 marca 2020 roku. Tym razem spotkamy się nie na zielonej murawie, ale w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Słubicach. Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 10:00.

A potem rozpocznie się rywalizacja. Zaplanowano dwa turnieje - dla dzieci i dla dorosłych. Wpisowe dla tych pierwszych wynosi 50 zł od drużyny, a dla tych drugich - 150 zł. Każda drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób.

Będą dodatkowe atrakcje

Jednak impreza to nie tylko sam turniej. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie szereg dodatkowych atrakcji. Jedną z nich ma być konkurs rzutów karnych strzelanych najlepszemu bramkarzowi IV ligi, czyli Kubie Szewielińskiemu z Polonii Słubice. Każdy obroniony przez niego karny to dodatkowe pieniądze dla Krzyśka.

Dołącz do turnieju

- Zapisy już ruszyły i mamy pierwsze zgłoszenia. Swój udział w turnieju zapowiedziały m.in. Zorza Kowalów, Odra Pławidło, MBB Logistics – informuje Michał Kalarus, jeden z pomysłodawców imprezy.

Chcesz wziąć udział w turnieju? Skompletuj drużynę i dzwoń: 531 434 868.

Turniej dla Krzyśka

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.