Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To było jednostronny, ale niezwykle efektowny mecz. SKP Słubice pokonał u siebie AS Pieski aż 9:0. Jest to najwyższe zwycięstwo w klubowej historii „biało-niebieskich”.

SKP Słubice

Słubiczanie od początku nastawili się na atak i pierwsze trafienie zanotowali już w… 13 sekundzie. Jeszcze przed przerwą dołożyli kolejne cztery bramki. Po zmianie stron festiwal strzelecki wciąż trwał. Licznik bramek zatrzymał się na 9, choć spokojnie mogła być to liczba dwucyfrowa. Goście tylko się bronili oddając w całym meczu zaledwie 3 celne strzały.

Hat-trick zaliczyli Marcin Bulcewicz i Przemek Mól, dwie bramki zdobył Dawid Żurawski, a jedną Norbert Polowczyk.

- Jeśli dobrze sięgam pamięcią, jest to najwyższe zwycięstwo w historii naszego klubu. Jeszcze nigdy nie wygraliśmy większą ilością bramek – cieszy się prezes SKP, Mariusz Zborowski.

Polonia Słubice – AS Pieski 9:0 (5:0).

Skład: Michał Mosica, Norbert Polowczyk, Piotr Łogiński, Mateusz Zieliński, Bartek Tomków, Przemek Mól (65' Łukasz Najder), Marcin Bulcewicz, Dawid Rękawiecki (65' Robert Rommel), Patryk Krasiński, Dawid Żurawski, Mateusz Zając 

Kolejne spotkanie słubiczanie znów rozegrają u siebie. 3 listopada do Słubic przyjedzie Pogoń Krzeszyce. Początek o godz. 14:00. Będzie to ostatni mecz rundy jesiennej na własnym boisku.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.

Komentarze   

#1 kreplas 2019-10-28 19:40
Gratuluję?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.