Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wędkarskiej rywalizacji ciąg dalszy – tym razem Koło PZW nr 2 zaprasza swoich członków na spotkanie „gruntowców”. Najlepsi zdobędą kolejne trofeum do kolekcji – Puchar Starosty Słubickiego.

Wędkowanie

Zawody odbędą się 1 września na Odrze na wysokości Os. Krasińskiego w Słubicach. Zbiórka przy drugim przejeździe przez wał o godz. 6 rano. Kwadrans później, po powitaniu i omówieniu regulaminu, zostaną rozlosowane stanowiska. Łowienie rozpocznie się o godz. 7.30 i będzie trwało do 13. Późnej przyjdzie czas na ważenie złapanych ryb. Na godz. 14 zaplanowano wspólny posiłek, podsumowanie zawodów i dekorację zwycięzców.

Kilka wędkarskich zasa - zawody odbywać się będą „na żywej rybie”, zgodnie z RAPR, dlatego każdy zawodnik powinien mieć siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb. Na jednej „główce” łowi tylko jeden zawodnik, wyłącznie metodą gruntową, ale może używać dwóch wędek.  W zawodach obowiązuje ochronny wymiar ryb – 20 cm.

Zapisy na zawody prowadzi skarbnik Koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją” do 30 sierpnia, tel. 507 097 707. Liczba miejsc jest ograniczona. Przy zgłoszeniach można dokonać dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wys. 40 zł.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 wolanin 2019-08-28 12:58
dopiero co napisałem o golfie a tu kolejna imprezzzka... :cry:
czy naprawde powiat nie ma na co kasy wydawać??????

PROGRAM NAPRAWCZY!!!!!!!!1
#2 clasic1 2019-08-29 17:20
"wolanin" nie bądż złośliwy . Przecież wyrażnie pisze że to puchar Starosty a nie z funduszy społecznych wręczany przez starostę !! ;-)))))) Starosta zarabia tyle że nie musi się reklamować za cudze :-))) Chyba ...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.