Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
11 listopada to ważna daty w historii Polski. Z tej okazji w Słubicach jak co roku odbędzie się Narodowy Bieg Niepodległości. Zapisy już ruszyły.

Bieg stulecia
Rok temu pobiegło blisko 150 osób

Tegoroczna impreza to kontynuacja ustalonej przez Sejm RP daty zakończenia obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Dlaczego warto wziąć w niej udział?

- Realizacja takiej formy sportowych obchodów odzyskania niepodległości daje uczestnikom kolejnych biegów szansę na skompletowanie „pakietu stulecia 2018 – 2022”. Każdego roku będą modyfikacje projektu medali i koszulek (ze zmianą koloru) z zachowaniem podstawowego elementu jakim jest cieszący się dużą popularnością „biegnący ludzik” – podkreślają organizatorzy imprezy.

Bieg odbędzie się na tej samej trasie co rok temu, który liczy równo 10 km i posiada stosowny atest. Start i meta ulokowane będą na stadionie, a półmetek na wysokości Placu Przyjaźni.

Warto się pospieszyć z zapisami, bo tu obowiązuje zasada im szybciej, tym taniej. Opłata startowa wynosi 40 zł (do 31.10), 50 zł (do 8.11) i 70 zł (w dniu zawodów). Zgłoszenia drogą internetową będą przyjmowane do 8 listopada do godz. 15. Limit zgłoszeń wynosi 200 osób.

Bieg stulecia
Biegacze zawsze mogą liczyć na kibiców

Co czeka w pakiecie? Każdy uczestnik otrzyma okolicznościową koszulkę (biały kolor z czerwonymi elementami), numer startowy z chipem, pamiątkową opaskę oraz medal (za metą). Na trasie biegu będzie też dostępna woda mineralna.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na stronie: www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl.

Tak było rok temu - ZOBACZ.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.