Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Za nami spinningowe mistrzostwa Koła PZW nr 2 w Słubicach, które odbyły się w 2 turach. Najlepszymi okazali się Piotr Koprowski wśród panów oraz Andżelika Piechowiak wśród pań.

spinning mistrz
To oni byli najlepsi w mistrzostwach

Pierwsze łowienie odbyło się 1 maja w rejonie główki strategicznej niedaleko Kolonii Lubusz, a drugie 5 maja na wysokości Rybocic, oczywiście na Odrze. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 36 uczestników, w tym 4 kobiety.

Walka o podium była bardzo zacięta. Były niespodziewane awanse i spektakularne spadki, co po raz kolejny potwierdziło, że wędkarstwo jest bardzo nieprzewidywalne i trzeba mieć przy nim sporo szczęścia.

Po podsumowaniu dwóch tur okazało się, że najlepszy w całej stawce był Piotr Koprowski. Tuż za nim uplasował się Ariel Pawelczyk, a podium zamknął Dariusz Krakowiak.

ariel rybki
Ariel Pawelczyk i jego dwa okazy

Nad Odrą łowiły także panie. Wśród nich pierwsze miejsce zajęła Andżelika Piechowiak, druga była Stefania Karbowiak, a trzecia lokata przypadła w udziale Patrycji Waszkiewicz.

ZOBACZ KOMPLET WYNIKÓW

Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy, a zwieńczeniem imprezy była tradycyjna, wędkarska biesiada. Kolejne imprezy już niebawem!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.