Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
UKS Jedynka Słubice przygotował niespodziankę dla sympatyków piłki ręcznej. W najbliższą niedzielę czekają nas nie tylko kolejne emocje związane z Lubuską Ligą Młodziczek. Sympatycy, przyjaciele i sponsorzy klubu zmierzą się w towarzyskim „turnieju z wąsem”.

UKS Jedynka Słubice

Wszystko odbędzie się 17 marca w gościnnych murach Gimnazjum nr 1. Najpierw o godz. 10.00 dziewczęta z Jedynki rozegrają normalny mecz ligowy. Tym razem zmierzą się ze swoimi rówieśniczkami z GMTS Sparta Gubin.

Po meczu i chwili odpoczynku święto szczypiorniaka będzie trwać nadal. Jak co roku będzie to integracyjny turniej, w którym wezmą udział zawodniczki, rodzice, sympatycy i sponsorzy UKS-u. Portal Słubice24 jest patronem medialnym klubu, także na parkiecie zobaczymy również naszych przedstawicieli.

Turniej piłki ręcznej pod hasłem „Handball z wąsem” rozpocznie się o godz. 12:00. Impreza ma charakter otwarty, zapraszamy do przyjścia i kibicowania. Czy komuś uda się pokonać podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego? Przekonamy się już w niedzielę.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.