Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Za nami podsumowanie Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym za sezon 2018/2019. 22 lutego odbył się ostatni turniej z całego cyklu. Nagrodzono też zwycięzców.

gorzyca GP_podsumowanie

W okresie jesienno-zimowym rozegrano łącznie cztery turnieju tenisa stołowego. Do końcowej klasyfikacji były brane trzy najlepsze starty danego zawodnika. Kto okazał się najlepszy w poszczególnych kategoriach? Poniżej wyniki.

Chłopcy
 1. Czarnogrecki Wiktor
 2. Krzyżanowski Szymon
 3. Horbejczuk Oskar
Dziewczęta
 1. Grobelna Lena
 2. Kucharczyk Oliwia
 3. Jaworska Amelia
Kobiety (open)
 1. Koryzna Klaudia
 2. Koryzna Roksana
 3. Skorupska Weronika
Mężczyźni do 30 lat
 1. Dybka Bartosz
 2. Dębczyński Rafał
 3. Czarnogrecki Oskar
Mężczyźni 31 - 54 lat
 1. Tomczak Robert
 2. Ciulkiewicz Mirosław
 3. Urbański Krzysztof
Mężczyźni powyżej 54 lat
 1. Cybulski Zbigniew
 2. Walczak Zenon
 3. Borkowiak Jerzy
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, które osobiście wręczyła im Małgorzata Gniewczyńska, szefowa Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy, który był organizatorem całych rozgrywek.

Przyznano także dodatkowe nagrody. Wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika powędrowało do Szymona Wianeckiego, a najstarszego do Franciszka Marfiewicza. Pamiątkową statuetkę otrzymał współorganizator zawodów Robert Wojtczak, a Krzysztofowi Urbańskiemu i Henrykowi Grabowskiemu przyznano dyplomy uznania i podziękowanie za pracę z młodzieżą.

- Dziękujemy wszystkim rodzicom i sympatykom tenisa stołowego za wytrwałość i wsparcie. Do zobaczenia jesienią, kiedy to ruszy kolejna edycja naszych zawodów - poinformowali organizatorzy.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.