Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Image
Kwietny Bieg wystartuje 26 maja 2008 o godzinie 17:00 z Kołobrzegu. Sztafeta w 15 dni obiegnie Polskę i 10 czerwca zakończy się w Kołobrzegu.
W tym samym czasie biegacze pokonają dystans 3530 km okrążając 1000 razy krakowskie Błonia. 28 maja w godzinach porannych także w  Słubicach zawita sztafeta, która powstała z myślą o papieżu Janie Pawle II. Dnia 27 maja w Słubicach odbedzie się lokalny bieg.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 runner 2008-05-25 02:46
kiedys w slubicach to były biegi... mnostwo dzieciaków, ludzie z pasją, liga biegowa, biegi uliczne, przełaje... dziś nie ma prawie nic...zadnych akcji, inicjatyw, a to co sie dzieje przy osirze i klubie lks lubusz to żenada... za skandal uwazam nieprzylaczenie sie do niedawnej akcji \"polska biega\", na codzien szczycimy sie że ze slubic pochodzi rekordzista polski na 800m paweł czapiewski, a tu taka klapa.... do roboty panowie \"trenerzy\" i \"działacze\"
#2 runner 2008-05-25 02:46
kiedys w slubicach to były biegi... mnostwo dzieciaków, ludzie z pasją, liga biegowa, biegi uliczne, przełaje... dziś nie ma prawie nic...zadnych akcji, inicjatyw, a to co sie dzieje przy osirze i klubie lks lubusz to żenada... za skandal uwazam nieprzylaczenie sie do niedawnej akcji "polska biega", na codzien szczycimy sie że ze slubic pochodzi rekordzista polski na 800m paweł czapiewski, a tu taka klapa.... do roboty panowie "trenerzy" i "działacze"

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.