Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Od nowego sezonu ligowego 2010/2011 na piłkarskiej murawie zobaczymy nową drużynę ze Słubic. W chwili obecnej trwa kompletowanie zespołu oraz poszukiwania sponsorów. Tymczasowo, do czasu ustalenia oficjalnej nazwy, piłkarze występują jako Słubicki Klub Piłkarski - SKP Słubice.

Ideą powstania nowego klubu piłkarskiego jest stworzenie możliwości gry czysto amatorskiej dla osób, które czują się na siłach i chcą pobawić się w piłkę nożną, propagując tym aktywność sportową wśród mieszkańców oraz nasze miasto w rozgrywkach ligowych organizowanych na terenie naszego województwa. W zespole będą grali przede wszystkim zawodnicy ze Słubic. Na chwilę obecną trzon zespołu jest tworzony w oparciu o piłkarzy pochodzących z naszego miasta, ale obecnie reprezentujących barwy innych klubów naszego powiatu. Drużyna rozpocznie rogrywki od poziomu A klasy.

W Słubicach powstaje nowy klub piłkarski

Inicjatorzy powstania klubu zachęcają do wstępowania w szeregi klub wszystkich chętnych, którzy czują się na siłach i chcą uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

Jak mówi Mariusz Zborowski, jeden z pomysłodawców SKP Słubice, nowy klub liczy na poparcie mieszkańców, kibiców, sympatyków, którzy interesują się piłką nożną- Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcieliby wspomóc nowy klub w Słubicach - apeluje Mariusz.

Portal Slubice24.pl objął oficjalny patronat medialny nad nowym klubem. Będziemy na bieżąco informować o stanie przygotowań do ligowych rozgrywek oraz prezentować relację z meczy.

Kontakt
Mariusz Zborowski – tel: +48 503 048 562, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Leonard Pietrow – tel: +48 503 034 017, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Mroziński – tel: +48 505 862 777
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Znawca Tomasz 2010-01-27 16:30
No no konkurencja Polonii rośnie :-)... i same znajome twarze, ale fajnie, że taka inicjatywa wyszła, choć z drugiej strony zawsze można pograć np w rezerwach Polonii... choć jak wiadomo tam jednak trzeba znaleźć czas na treningi no i nie jest to taka zwykła zabawa bo jednak okręgówka zobowiązuje choćby do poważnego traktowania ów grania w piłkę.

Oczywiście autorom pomysłu życzę jak najlepiej, mając nadzieję, że sobie poradzą przede wszystkim organizacyjnie, a w Polsce to niestety nie jest łatwe, choć już jakiś sukces widzę :-) rozpoczęcie rozgrywek od klasy A :-), a czemu nie o B ?:-) - choć w OZPN w Gorzowie Wlkp., faktycznie takie coś można załatwić.

Jeszcze raz powodzenia i pewnie nieraz sam się na mecz drugiego słubickiego klubu wybiorę .
#2 Znawca Tomasz 2010-01-27 16:30
No no konkurencja Polonii rośnie :-)... i same znajome twarze, ale fajnie, że taka inicjatywa wyszła, choć z drugiej strony zawsze można pograć np w rezerwach Polonii... choć jak wiadomo tam jednak trzeba znaleźć czas na treningi no i nie jest to taka zwykła zabawa bo jednak okręgówka zobowiązuje choćby do poważnego traktowania ów grania w piłkę.

Oczywiście autorom pomysłu życzę jak najlepiej, mając nadzieję, że sobie poradzą przede wszystkim organizacyjnie, a w Polsce to niestety nie jest łatwe, choć już jakiś sukces widzę :-) rozpoczęcie rozgrywek od klasy A :-), a czemu nie o B ?:-) - choć w OZPN w Gorzowie Wlkp., faktycznie takie coś można załatwić.

Jeszcze raz powodzenia i pewnie nieraz sam się na mecz drugiego słubickiego klubu wybiorę .
#3 Kundegunda 2010-01-27 21:10
\" Ideą powstania nowego klubu piłkarskiego jest stworzenie możliwości gry czysto amatorskiej dla osób, które czują się na siłach i chcą pobawić się w piłkę nożną\"

Tak szczerze to na \"amatorszczyzne\" to nie wyglada ...
Widzac twarze Pilkarzy ktorzy graja/grali jakby nie bylo \"profesjonalnie\" , zastanawiam sie, czy taki zwykly Slubiczanin ktory lubi pilke nozne i chcialby sobie troche pograc bedzie mial odwage i sie zglosi ...
Szczerze to watpie, ale idea fajna.
#4 Kundegunda 2010-01-27 21:10
" Ideą powstania nowego klubu piłkarskiego jest stworzenie możliwości gry czysto amatorskiej dla osób, które czują się na siłach i chcą pobawić się w piłkę nożną"

Tak szczerze to na "amatorszczyzne" to nie wyglada ...
Widzac twarze Pilkarzy ktorzy graja/grali jakby nie bylo "profesjonalnie" , zastanawiam sie, czy taki zwykly Slubiczanin ktory lubi pilke nozne i chcialby sobie troche pograc bedzie mial odwage i sie zglosi ...
Szczerze to watpie, ale idea fajna.
#5 bajb1 2010-01-28 11:07
W rezerwach Polonii?? Dobre.Wydaje mi się, że chłopaki dokładnie zdają sobie sprawę z tego co dzieje się w naszym 1-szym klubie.Gratuluje Panowie pomysłu.Myślę że z czasem dołączy do Was grono doświadczonych ludzi i ze zwykłej zabawy zacznie się prawdziwa gra.Tego Wam serdecznie życzę i trzymam kciuki.Kibiców Wam nie zabraknie a tym bardziej ludzi, którzy Wam pomogą.Tego akurat jestem pewien.POWODZENIA!!!
#6 bajb1 2010-01-28 11:07
W rezerwach Polonii?? Dobre.Wydaje mi się, że chłopaki dokładnie zdają sobie sprawę z tego co dzieje się w naszym 1-szym klubie.Gratuluje Panowie pomysłu.Myślę że z czasem dołączy do Was grono doświadczonych ludzi i ze zwykłej zabawy zacznie się prawdziwa gra.Tego Wam serdecznie życzę i trzymam kciuki.Kibiców Wam nie zabraknie a tym bardziej ludzi, którzy Wam pomogą.Tego akurat jestem pewien.POWODZENIA!!!
#7 Anna Janowska 2010-01-28 16:13
ha ha a przyjmujecie baby do drużyny ;-)
#8 Anna Janowska 2010-01-28 16:13
ha ha a przyjmujecie baby do drużyny ;-)
#9 temek 2010-01-28 18:51
baby to są w nosie...
#10 temek 2010-01-28 18:51
baby to są w nosie...
#11 zadowolony 2010-01-29 19:02
SKP TORNADO:-)
#12 zadowolony 2010-01-29 19:02
SKP TORNADO:-)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.