Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Czas rundy jesiennej na ligowych boiskach powoli dobiega końca. Rozgrywki w A klasie zakończył już SKP Słubice, a w najbliższa sobotę ostatnie, zaległe spotkanie w klasie okręgowej rozegra Polonia Słubice. Będzie to ostatnia szansa na zobaczenie polonistów w akcji.

Polonia Słubice

Rywalem słubiczan będzie GKS Bledzew, które obecnie znajduje się na 7 miejscu w tabeli. Przypomnijmy, Polonia Słubice jest liderem okręgówki i zapewniła już sobie tytuł mistrza jesieni. Z jaką ilością punktów zakończy pierwszą część sezonu, przekonamy się już w najbliższa sobotę.

Dorobek może być jeszcze wiekszy, bo najprawdopodobniej Polonia otrzyma dodatkowe 3 punkty za przegrany mecz z Wartą Słońsk. Piłkarskie władze zadecydowały o przyznaniu walkowera za brak regulaminowej ilości młodzieżowców na boisku, ale rywale jeszcze się odwołują. Wkrótce poznamy ostateczną decyzję.

Niezależnie od rozstrzygnięć pzy zielonym stoliku zapraszamy na mecz, który odbędzie się 25 listopada na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 13:00. Zachęcamy do kibicowania!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 kreplas 2017-11-25 23:14
Polonia bezapelacyjnym mistrzem jesieni i rundę zakończyła z przytupem! (:0 to nie byle jaki wynik :-)
#2 mikado 174 2017-11-26 01:16
a słyszałem, że walkowera dostali za brak juniorów w ilości 2 na boisku? tylko nwm za, który mecz ale chyba za ostatni?
#3 kreplas 2017-11-26 10:33
Kiedyś Warta też dostała takiego walkowera za mecz z nami w Słubicach. Histoiria zatoczyła koło:-)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.