Już w najbliższy czwartek rozpocznie się 11. edycja Europejskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej transVOCALE. Impreza na stałe zagościła w kulturowym krajobrazie Słubic i Frankfurtu, przyciągając od 2004 roku niezwykłych artystów z całego świata oraz publiczność z polsko-niemieckiego pogranicza.

W tym roku zaplanowano ponad 20 koncertów, które odbędą się w dniach 13-15 listopada. Głównymi miejscami wszystkich wydarzeń kulturalnych będą tradycyjnie Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz frankfurckie Kleist Forum.

transvocale 2014

Na scenie wystąpią m.in. Maja Kleszcz, Anna Mateur, Katarzyna Groniec, Zbigniew Zamachowski oraz takie formacje jak Habana Traditional, Same Suki, Breslauer Cocktail, Henry Girls. Ciekawie zapowiada się koncert słubickiego  rapera Abla, który tym razem zagra...akustycznie!

Bilety
Bilet dzienny: 60zł, karnet na cały festiwal: 120 zł. Bilety do nabycia tylko w kasie SMOK za okazaniem dowodu tożsamości. Info: 95 75 82 439.

Portal Słubice24 jak co roku jest patronem medialnym imprezy. Na naszej stronie będziemy prezentować zapowiedzi wybranych koncertów oraz informacje związane z festiwalem. Będą także konkursy i bilety do wygrania.

Zobacz szczegółowy program imprezy