Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Akcja Lato

Galeria Okno działająca w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza dzieci i młodzież od lat 9 na twórcze warsztaty artystyczne w ramach Akcji Lato.

- Co roku staramy się przygotować atrakcyjną ofertę ukierunkowaną na dobrą zabawę, ale również rozwój talentów plastycznych i zdobycie konkretnej wiedzy. Tym razem zapraszamy do świata grafiki warsztatowej – zapowiada Anna Panek-Kusz.

Uczestnicy poznają tradycyjne techniki druku jak: kalografia, linoryt, wklęsłodruk – sucha igła, monotypia, ale również dla uzupełnienia użyją odcisków z roślin, liści, kwiatów.

Warsztaty poprowadzi Katarzynę Żok – malarka, rysowniczka, ilustratorka. Uprawia malarstwo sztalugowe wielkoformatowe oraz artystyczną grafikę warsztatową o tematyce związanej z bioniką i przyrodą. Jest absolwentką Wydziału Artystycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Warsztaty odbędą się w dniach 3-7 lipca, w godz. 11:30-13:00.

Zgłoszenia: Anna Panek-Kusz , tel. 604588465, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każde zgłoszenie musi być potwierdzone przez organizatorów. Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały, warsztaty są bezpłatne dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy Słubice.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.