Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kulturalny tandem

ARLE gGmbH we współpracy z Fundacją Karla Dedeciusa zaprasza do udziału w kulturalnym tandemie polsko-niemieckim. W ramach cyklicznych warsztatów mieszkańcy Słubic i Frankfurtu nad Odrą poznają najważniejszych przedstawicieli literatury i kultury z obu stron Odry. 

Grupa spotyka się w każdy poniedziałek w godz. 10:00-11:30 w cityTREFF bez granic (zaraz za mostem, przy Slubicer Str. 8 we Frankfurcie).

Planowane wydarzenia na najbliższe tygodnie to:

  • 8 listopada - przygotowanie do wizyty w Muzeum Kleista,
  • 15 listopada - zwiedzanie Muzeum Kleista (miejsce spotkania: bezpośrednio przed muzeum).

W najbliższych miesiącach planowane jest również zwiedzanie Muzeum Viadriny oraz wspólne spotkanie świąteczne ukazujące polskie i niemieckie tradycje świąteczne.

Więcej informacji o projekcie i zgłoszenia są dostępne pod numerem telefonu +49 151 4314 3576 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje o planowanych wydarzeniach przez ARLE gGmbH można znaleźć na stronie www.arleffo.de.

 

---

Projekt dofinansowany jest z Funduszu Małych Projektów (FMP) w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Polska-Brandenburgia 2014-2020, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

EU

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.