Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Antoni Syrek-Dąbrowski

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią do Klubu Prowincja wracają wydarzenia artystyczne większego kalibru. 12 października na scenie zaprezentuje się uznany stand-uper Antoni Syrek-Dąbrowski, który zaprezentuje program pt. „Kronika filmowa”.

Antoni Syrek-Dąbrowski - komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-uper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

Widzowie w Słubicach będą mieli okazję zobaczyć jego „Kronikę filmową”. Jako suport wystąpi Łukasz Kowalski z programem „Bakłażan”.

Wydarzenie przeznaczone jest tylko dla widzów dorosłych. Bilety kosztują 40 zł. Można je nabyć przez stronę internetową www.kupbilecik.pl. Początek występu o godz. 19:00.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.