Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Taniec

Tego w Słubicach jeszcze nie było. Lada moment rozpocznie się projekt "Tanecznym krokiem ponad pandemią". Wszyscy chętni będą mogli nauczyć się tańczyć salsę kubańską – i to za darmo. Zapisy już ruszyły.

Cykl darmowych warsztatów to pomysł grupy "Salsa Słubice". Powstał jak odpowiedź na pandemię koronawirusa i potrzebę zbudowania na nowo relacji międzyludzkich, mocno nadwyrężonych po wielomiesięcznej izolacji i zwolnieniu życia społecznego.

Dla kogo?

I to właśnie taniec, a konkretnie kubańska salsa, ma być sposobem na ich odbudowę. Aby każdemu dać szansę na naukę, warsztaty podzielono na dwie grupy, w zależności od stopnia umiejętności. Co ważne, można przyjść w parze lub solo!

Gdzie i kiedy?

Zajęcia będą odbywać w poniedziałki i piątki. O godz. 20:00 będzie spotykać się grupa podstawowa, a o godz. 21:00 zaawansowana. Pierwsze zajęcia zaplanowano 27 września na miejskiej sali sportowej przy ul. Akademickiej w Słubicach.

Zgłoszenia

Zapisy już ruszyły. Zgłoszenia odbywają się drogą emailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem profilu na FB - www.facebook.com/salsa.slubice.

---

Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Portal Słubice24 jest patronem medialnym.

Salsa Słubice

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.