Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Thalloris Quartet

14 sierpnia w Słubicach odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu „Klasyka w parku”. Na placu Przyjaźni wystąpił kwartet smyczkowy Thalloris Quartet, który zaprezentował materiał pt. „Od klasyki do musicalu”. 

Zespół tworzą solistki Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda: Kamila Susłowicz (I skrzypce), Beata Gołemberska (II skrzypce), Ewa Schuhmacher (altówka) oraz Anna Kulak (wiolonczela).

Artystki zabrały licznie zgromadzoną publiczność w podróż od muzyki klasycznej, przez filmową, aż po taneczną. W nietypowych okolicznościach przyrody, wygodnie siedząc na leżaku lub parkowej ławce, można było zasłuchać się w serwowanych przez kwartet dźwiękach.

Jak było? Sądząc po ilość otrzymanych braw, występ zespołu spodobał się słubickim melomanom. Zapraszamy do wysłuchania wybranych fragmentów koncertów. Poniżej także fotorelacja z wydarzenia.

Organizatorem przedsięwzięcia był Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Już niebawem kolejne koncerty w ramach cyklu „Klasyka w parku”. Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.