Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Morskie opowieści na Placu Bohaterów

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Teatru Łata pt. “Morskie Opowieści”. Plac Bohaterów zamieni się w morski szlak, na którym bohaterowie będą przeżywać niesamowite przygody. Wstęp jest wolny.

Jak wakacje, to może... morze? Morze, a właściwie żeglarze będą bohaterami spektaklu, który obejrzeć będzie można w plenerze – na Placu Bohaterów. Przygotowali go aktorzy Teatru Łata, zrealizowany zostanie w ramach projektu Teatr w Małym Mieście.

O czym opowiada spektakl? Jest utrzymany w konwencji teatru ruchu, z odniesieniami do slapstiku rodem z niemego kina i filmów z Charlim Chaplinem. - Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest tuż obok nas - czytamy na stronie teatru.

Przedstawienie opowiada losy pary bohaterów, którzy nie mogąc zaciągnąć się na żaden okręt postanawiają zbudować statek. A na morzu czekają na nich przygody, bitwa morska, walka z burzą, ośmiornicą... aż wylądują na pozornie bezludnej wyspie. Czego nauczą ich te przygody?

O tym będzie można przekonać się już 8 lipca na placu Bohaterów. Początek przedstawienia o godz. 18.00. Wstęp jest darmowy.

Poniżej trailer "Morskich opowieści" przygotowany przez Teatr Łata.

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.