Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sara Egwu-James

Za nami finał czwartej edycji The Voice Kids. Zwyciężczynią programu została uwielbiania przez publiczność Sara Egwu-James. To ogromny sukces 12-letniej wokalistki. 

Za zwycięstwo Sary kciuki trzymało mnóstwo fanów ze Słubic (gdzie uczy się śpiewu), Ośna Lubuskiego (skąd pochodzi) i całej Polski. Zjednała sobie ich uznanie pokazując w kolejnych odsłonach programu nie tylko wokalny talent, ale i ciekawą osobowość.

To jak do tej pory największy sukces w karierze Sary, która przygodę ze śpiewaniem zaczęła w wieku 6 lat. Obecnie muzyczne szlify zbiera w Studio Piosenki SMOK pod okiem Edyty Kręgiel (notabene w 2004 roku zwyciężczyni innego znanego programu rozrywkowego - Szansy na sukces).

Wcześniej młoda wokalistka m.in. stanęła na podium World Talent Show (ZOBACZ), została laureatką VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie (ZOBACZ) oraz wyśpiewała Srebrny Mikrofon w ramach lubuskiego Pro Arte (ZOBACZ).

W nagrodę za zwycięstwo w The Voice Kids otrzyma tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce, stypendium w wysokości 50 000 zł oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska.

Poniżej nagrania z finałowego występu (każdy z finalistów miał do wykonania dwa utwory - po jednym w jęz. angielskim i polskim).

"The greatest love of all" - Whitney Houston

"Czas nas uczy pogody" - Grażyna Łobaszewska

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.