Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Artur Mierzwiak

Słubicki duet ojca z córką wypuścił do internetu swoją nową muzyczną produkcję. Tym razem po polsku. Jest to piosenka „Chodź, pomaluj mój świat” zespołu 2+1, która jednocześnie jest nieoficjalnym hymnem Stali Gorzów.

Jak na kibiców Stali przystało Martyna i Artur Mierzwiak w klipie do utworu wystąpili w klubowych strojach. I zaśpiewali o klubowych barwach.

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, jest „dwukolorowo”, bo to nieoficjalny hymn naszego ulubionego klubu sportowego - Stal Gorzów. Przy okazji zgodnie z życzeniami, pierwszy raz coś po polsku – zapowiedział klip na profilu na Facebooku A. Mierzwiak.

Tak jak w poprzednich swoich produkcjach, nie posiłkowali się typowymi instrumentami, a wszystkie dźwięki „wydobyli” przy pomocy ust, rąk, czy rekwizytów.  W realizacji klipu pomogła duetowi firma Promet Cargo, która jest sponsorem Stali.

- Życzymy miłego odbioru, najlepiej w słuchawkach – zachęca do słuchania A. Mierzwiak. I zapowiada, że następny kawałek już w drodze – tym razem będzie w zupełnie innym klimacie.

A jak Wam się podoba? Zapraszamy do oglądania.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.