Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stanisław Szewieliński

Kolejnego z reprezentantów powiatu słubickiego będziemy mieli w muzycznym show The Voice Kids. Oprócz Sary Egwu-James, o której niedawno pisaliśmy, na scenie pojawi się także 13-letni Stanisław Szewieliński.

O jego występie poinformowali nas dzisiaj jego rodzice. Młody wokalista pojawi się w odcinku programu emitowanym 6 marca o godz. 20:00 na antenie TVP2.

Skąd u niego pasja do śpiewania? - Jest typowym samoukiem, od zawsze uwielbiał śpiewać, w domu potrafi to robić od rana do wieczora. Gdy dostał się do programu, byliśmy bardzo szczęśliwi – opowiada jego tata Przemysław.

Stanisław nie ma większego doświadczenie z mikrofonem w ręku, ale występował m.in. w kościelnej scholii. Do występów w programie przygotowywały go doskonale znana wszystkim melomanom w Słubicach Barbara Weiser-Lada oraz szefowa Szkoły Muzycznej w Słubicach Katarzyna Penkala.

Czy swoją przyszłość wiąże ze śpiewaniem? – To jak na razie przede wszystkim wielka pasja. Ale niewykluczone, że po występie w programie może się to przeobrazić w coś większego. Trzymajcie kciuki – mówi P. Szewieliński.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.