Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Anioł dla anioła

Galeria Okno i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na warsztaty „Anioł dla Anioła”. Na chętnych czekają pakiety do przygotowania świątecznych ozdób, a potem wspólne zajęcia w internecie.

Warsztaty świąteczne w Galerii Okno to już wieloletnia tradycja. Niestety, w tym roku muszą zostać przeprowadzone w nieco innej, bardziej wirtualnej formie – oczywiście z powodu trwającej pandemii. Dla wszystkich chętnych elfy z galerii przygotowały pakiety wypełnione materiałami do przygotowania świątecznego anioła.

- Znajdziecie w nich farbki, pędzelek, klej, kolorowy papier, elementy do dekoracji. Oczywiście najważniejsze są części anioła, które należy złożyć ze sobą i skleić – opowiada Przemysław Karg, dyrektor SMOK-a.

Po odbiór pakietu można się zgłosić do siedziby SMOK-a przy ul. 1 Maja w godz. 13-18. Koszt jednego pakietu to 25 złotych (ich ilość jest ograniczona, płatność tylko gotówką).

A jak złożyć takiego anioła? Wszystkiego będzie można dowiedzieć się 16 grudnia o godz. 17 na profilu SMOK-a na Facebooku - OTWÓRZ.

- O tej porze wystarczy dołączyć do nas, rozpakować pakiecik i wykazać się kreatywnością. Zapraszamy dzieci młodzież, rodziców, seniorów. To wspaniała przygoda, a anioł może zostać wśród was lub można podarować go komuś wyjątkowemu – zachęca P. Karg.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.