Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Festiwal Aniołów

To kolejna cykliczna i ważna dla lokalnej społeczności impreza, która w tym roku się nie odbędzie – powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. Dobre anioły nie przylecą na coroczny festiwal do Górzycy, mają ważniejsze zadania. 

Od wielu lat w grudniu Górzyca stawała się prawdziwie anielskim miejscem. Festiwal Aniołów to klimatyczna impreza, łącząca muzykę, śpiew, anielskie dekoracje z atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Elementem festiwalu był także konkurs na lokalnego anioła – społecznika, który zrobił wiele dobrego w swoim otoczeniu.

Niestety, tegoroczna edycja anielskiej imprezy została odwołana. Poinformowała o tym Małgorzata Gniewczyńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.

- Anioły, które co roku odwiedzały Górzycę i sprawiały, że na wielu twarzach mieszkańców naszej gminy i powiatu pojawiały się uśmiechy w tym roku, mają dużo ważniejsze zadania, patrzą i pilnują z nieba, aby omijały nas wszelkie choroby, a we wszystkich domach gościło zdrowie i spokój - napisała w liście informującym o odwołaniu festiwalu.

Ona i jej współpracownicy mają nadzieję, że za rok imprezę uda się przeprowadzić bez zakłóceń. – Wszystkie prace, które być może zostały już wykonane, ocenimy i nagrodzimy w przyszłym roku – przekazała M. Gniewczyńska.

Cały list znajdziecie poniżej.

Festiwal Aniołów

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.