Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Art an der Grenze

Sztuka w oknach wystawowych – to pomysł artystów w ramach tegorocznej edycji festiwalu ART | an der Grenze | na granicy. Co prawda ze względu na pandemię nie ma możliwości wejścia na wystawę, ale wybrane prace można podziwiać… w oknach. 

Jeszcze tylko do 30 listopada można oglądać prace przygotowane na tegoroczną, ósmą już edycję festiwalu ART | an der Grenze | na granicy. Autorzy prac pochodzą z różnych stron – nie tylko ze Słubic i Frankfurtu, ale również z innych miejscowości, m.in. Berlina czy Alsdorfu.

Ich dzieła zostały wyeksponowane w witrynach budynku przy ul. Kleine Oderstraße 5 we Frankfurcie nad Odrą. Są to rysunki, obrazy, fotografie, ceramika, obrazy tekstylne i instalacje.

Niestety, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie można na wystawę wejść osobiście, ale można przyjrzeć się jej z zewnątrz.

Organizatorzy ze stowarzyszenia Kunstgriff e.V zachęcają, żeby w okna spojrzeli również ci, którzy wystawę już widzieli - niektóre z dzieł zostały w międzyczasie wymienione.

Więcej o festiwalu znajdziecie na www.facebook.com/ARTanderGrenz.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.