Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Będzie teatralnie i smacznie! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza dzieci na interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego pt. „Bajka do zjedzenia”. Spektakl będzie zdrowy, lekkostrawny – i pożywny. Polecany zwłaszcza tym, którzy od marchewek wolą chipsy.

do zjedzenia

W słubickiej bibliotece z przedstawieniem ponownie zagości Teatr TAK. Tym razem aktorzy ze sceny opowiedzą apetyczną historię pt. „Bajka do zjedzenia”. Jest to spektakl o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać.

W tej historii pod szatą dowcipnej fabuły ukryto wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Dzieci dowiedzą się np. tego, dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch.

- Spektakl jest bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin! Artyści z Teatru TAK zapewnią małym uczestnikom moc radości i zabawy – zapewniają panie bibliotekarki.

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Moga się zgłaszać również grupy zorganizowane, najlepiej telefonicznie: 95 758 2372.

Termin: 14.05.2019, godz. 13:00. Miejsce: oddział dla dzieci, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.