Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Co słychać we frankfurckim Theater des Lachens? Dyrekcja teatru zaprasza na spektakl „Dzień dobry, droga Nocy”. Specjalnie dla widzów z Polski przygotowano aż dwa przedstawienia w naszym rodzinnym języku.

dzien noc

Spektakl powstał na podstawie tekstu Alice Quadflieg. Jak przekonuje Arkadiusz Porada z teatru, ”Dzień dobry, droga Nocy” to pełna fantazji podróż przez światło i ciemność.

Pan Dzień uwielbia, gdy jest jasno i słonecznie, uwielbia błękit nieba i uwielbia wymyślać historie pełne przygód, w których to on jest bohaterem. Jednak jednej rzeczy boi się pan Dzień: ciemności. Ale dziś usłyszy w ciemności przyjazny głos – to pani Noc. To ona pokaże mu, jak piękny może być świat w blasku Księżyca, jak czarująca może być noc wypełniona migotaniem gwiazd, poruszających się cieni i dźwięków, których wcale nie należy się bać.

W języku polskim zaplanowano dwa przedstawienia. Pierwsze odbędzie się 12 maja o godz. 10:00 w Theater des Lachens we Frankfurcie, a drugie 14 maja o godz. 16:30 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 4 lat. Bilety można kupić w przedsprzedaży lub bezpośrednio przed wydarzeniem. SMOK: 15 zł (dzieci) / 20 zł (dorośli), Theater des Lachens: 4,50 euro (dzieci) / 6 euro (dorośli).

Więcej o wydarzeniu na stronie: www.theaterdeslachens.de.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.