Uwaga kierowcy! Jeden z naszych internautów (Marcin) poinformował, że około godz. 12.30 doszło do wypadku na ul. Kościuszki (obok Biedronki). Droga jest zablokowana, tworzą się korki.

W chwili obecnej nie znamy jeszcze dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia, nie ma też informacji o ewentuanych poszkodowanych. Jeśli wybieracie się w tym kierunku, lepiej skorzystać z innych dróg dojazdowych.

---

AKTUALIZACJA

Od świadka zdarzenia, który był na miejscu i jako pierwszy zadzwonił na policję, znamy już więcej szczegółów. Do kolizji doszło około godz. 12.30. Z prawego pasa osobowy Renault (kolor granatowy na zdjęciu) próbował skręcić w lewo stronę Biedronki. Jednak w międzyczasie lewym pasem manewr wyprzedzania rozpoczął drugi pojazd, osobowy Ford Fiesta (srebrny kolor, na zdjęciu na dalszym planie). Pojazdy zderzyły się.

Droga została zablokowana. Na miejscu pojawiła się wezwana przez świadków policja oraz straż pożarna, która pomogła zabezpieczyć i usunąć z drogi pojazdy. W trakcie zdarzenia nikt nie został ranny. Oba pojazdy były na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Winnym kolizji uznano kierowcę Renaulta.

Poniżej fotki nadesłane przez drugiego z naszych internautów, Wojtka (dziękujemy).

kolizja biedronka

kolizja biedronka3