Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Dziś 8 milionów Polaków korzysta z telewizji cyfrowej (DTV). W ciągu najbliższych kilku lat ta liczba powiększy się dwukrotnie. W 2015 roku nie będzie już w Polsce innej telewizji, niż cyfrowa. Kto już ją ma, testuje nowe możliwości – programy wysokiej rozdzielczości HD, domowe wypożyczalnie filmów (VOD), możliwość nagrywania i odtwarzania filmów przy pomocy dekodera PVR.

     – Multi-blog ma ułatwić poruszanie się w świecie telewizji cyfrowej jej dotychczasowym użytkownikom, a także ułatwić przejście na nowy standard odbioru abonentom korzystającym z nadajników naziemnych. Z badań przeprowadzonych przez firmę Multimedia Polska wynika, że nawet młodzi ludzie mają problem ze zrozumieniem tego, co dzieje się dziś na rynku telewizji cyfrowej. Multi-blog.pl wypełnia więc ważną lukę w działaniach edukacyjnych – mówi Krystyna Kanownik, dyrektor Biura PR i rzecznik prasowy Multimedia Polska.

     – Naszą wspólną ambicją jest stworzyć największy blog o telewizji cyfrowej w Polsce, który będzie referencją nie tylko dla branży telewizyjnej, ale przede wszystkim dla potencjalnych abonentów. Będziemy korzystać z porad ekspertów, użytkowników, pracowników cyfrowych sieci, by dawać internautom gotowe rozwiązania problemów, podpowiedzi, informacje o nowościach i ciekawych ofertach" – dodaje Krzysztof Urbanowicz, prezes agencji Mediapolis, autor bloga o nowych i tradycyjnych mediach - Media Cafe Polska.

     Multimedia Polska to jeden z czołowych polskich dostawców usługi Triple Play, łączącej w jednym pakiecie: telewizję, szerokopasmowy dostęp do internetu i telefonię stacjonarną. To pierwszy operator w kraju, który wprowadził cyfrową telewizję kablową w wysokiej rozdzielczości (HDTV) z sygnałem komunikacji zwrotnej oraz jedyna firma w branży, która oferuje usługę wideo na żądanie (VOD), dostępną dla abonentów DTV bez dodatkowych opłat abonamentowych.

[tekst promocyjny]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.