Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu wandalowi, który uszkodził samochód ciężarowy. Sprawca kopiąc nogami oraz uderzając metalowym narzędziem spowodował straty w wysokości 1500 złotych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach porannych. Dyżurny słubickiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - samochód osobowy z pojazdem ciężarowym. Z relacji świadków wynikało, że sprawcą kolizji jest 21-letni kierowca Audi, który zajechał drogę prawidłowo jadącej ciężarówce.

- 39-letni kierowca tira twierdził, że ze strony kierowcy i pasażerów Audi posypały się w stosunku do jego osoby wulgarne słowa i wyzwiska. Ponadto po zatrzymaniu pojazdów, jeden z pasażerów Audi wyszedł i zaczął kopać w kabinę ciężarówki oraz uderzać metalowym narzędziem - poinformowała policja.

Wobec kierującego Audi mieszkańca Ośna sporządzono do Sądu Rejonowego wniosek o ukaranie. Jeden z pasażerów, także mieszkaniec Ośna, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Właściciel wycenił, że naprawa uszkodzeń będzie kosztować go 1500 złotych.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 irek1206 2012-06-02 15:29
Trudno się dziwić całe życie wieśniaki zapierd.... na audiczke a tu taki pech trzeba będzie siadac na rowerki :lol: :lol: :lol:

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.