Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Inwestycja sfinansowana została ze środków własnych gminy, PZU oraz Unii Europejskiej. To obecnie najnowocześniejszy i kompleksowy obiekt sportowy funkcjonujący przy szkole. - Byłem świadomy, że tylko kompleksowe inwestycje sportowe przy naszych szkołach poprawią bezpieczeństwo i podniosą poziom uprawianego sportu. – przyznaje burmistrz R. Bodziacki. Dlatego też pierwszy etap budowy kompleksu, obejmujący boisko ze sztucznej trawy został poszerzony o budowę bieżni oraz wielofunkcyjnego boiska sportowego. Do końca roku mam planowane jest zainstalowanie oświetlenie umożliwiającego korzystanie z obiektów wieczorną porą. - Szczególnie cieszę się, że z obiektów sportowych mogą korzystać nie tyko uczniowie szkół, ale również wszyscy mieszkańcy naszej gminy. – dodaje burmistrz.

Widząc wielkie zapotrzebowanie na tego typu obiekty nie było wątpliwości, aby ubiegać się o kolejną dotację, tym razem w ramach programu „ORLIK 2012”. Dzięki temu do końca 2008 roku powstanie kolejny kompleks sportowy tym razem przy Szkole Podstawowej nr 3, którego wartość wynosi około 1 300 000, 00 zł.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.