Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Będzie stanowiła niepowtarzalną okazję do zintegrowania sektora pozarządowego, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Każda z organizacji będzie miała możliwość zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć, przedstawienia planów na przyszłość, a nawet pozyskania partnerów do wspólnych działań. Dla każdej organizacji przygotujemy małe stoisko w foyer przed aulą, które będzie można odwiedzać podczas części wystawienniczej.

Program
10:00 – Przyjazd uczestników, przygotowanie stoisk wystawienniczych
11:00 – Uroczyste rozpoczęcie, powitanie – prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum dr Krzysztof Wojciechowski
11:10 – Dobre praktyki w kraju i za granicą
11:50 – Dobre zarządzanie w NGO
12:10 – Problemy w NGO
12:30 – Przerwa, część wystawiennicza organizacji oraz poczęstunek
13:30 – Warsztaty w 3 grupach:
             I.Dobre praktyki w kraju i za granicą
             II.Dobre zarządzanie w NGO
             III.Problemy w NGO
15:00 – Przerwa
15:15 – Podsumowanie pracy w grupach
16:00 - Zakończenie konferencji
16:30 - Bankiet

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, części wystawienniczej i aktywnego uczestnictwa w warsztatach roboczych. Chcemy, żeby konferencja była dobrze przygotowaną, merytoryczną wymianą doświadczeń pomiędzy organizacjami. Chcemy kontynuować tradycję, którą zapoczątkowaliśmy w ubiegłym roku. Wracamy z nową energią, nowymi pomysłami i ulepszoną formułą konferencji.
Swój udział w konferencji potwierdzili: Tim Bohse – Netzwerk Tri.net, Deusch-Russischer Austausch, Ilona Tańska – Fundacja Partners Polska, Czesław Olejniczak – Fundacja Inicjatyw Społecznych dla Przyszłości
Aby skorzystać z możliwości uczestniczenia w konferencji należy wypełnić ankietę, która jest dołączona do informacji. Ankietę można też pobrać na stronie www.activite.pl. Termin zgłoszeń upływa 10.10.2008.

Przyjedź do Słubic, dołącz do aktywnych!
Poznaj problemy III sektora w lubuskim!
Pokaż, co robi Twoja organizacja!


Konferencja jest organizowana w ramach projektów „Profesjonalne Organizacje Społeczne – aktywne lubuskie” oraz „Lubuskie NGO – wspólnie, aktywnie, profesjonalnie”. Projekty realizowane są przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego i budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych, a także przy wsparciu udzielonym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.activite.pl i na stronie internetowej Fundacji na rzecz Collegium Polonicum: www.fundacjacp.org.

TUTAJ pobierzesz kartę zgłoszeniową na konferencję "Aktywne Lubuskie"
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.