Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Projekt „Mamo, jestem przedszkolakiem!”, którego celem jest prowadzenie przez najbliższy rok szkolny 3 punktów przedszkolnych na wsiach: Golice, Kunowice i Świecko otrzyma dofinansowanie z unijnych środków wysokości ponad 171 tys. Drugi projekt „Eduk@cja na miarę potrzeb” to szansa ma podniesienie kwalifikacji przez kadrę pedagogiczną i administracyjną gminnych jednostek oświatowych, na co z Unii Europejskiej otrzymamy ponad 312 tyś.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 jarek8 2008-08-14 10:54
to może nie jest aż tak źle z ta kasą z Unii dla słubic jak czasami piszą w lubuskiej lub tym śmiesznym \"pograniczu lubuskim\"?
#2 jarek8 2008-08-14 10:54
to może nie jest aż tak źle z ta kasą z Unii dla słubic jak czasami piszą w lubuskiej lub tym śmiesznym "pograniczu lubuskim"?
#3 Jowisz-50 2008-08-14 12:26
By dostac dofinansowanie należy b. dobrze umotywować wnioski. Wnioski zle umotywowane są z góry skazane na odrzucenie. Brawo dla ZAO w Słubicach, teraz tylko dobrze to wykożystać i ciągnąć tak dalej !!!
#4 Jowisz-50 2008-08-14 12:26
By dostac dofinansowanie należy b. dobrze umotywować wnioski. Wnioski zle umotywowane są z góry skazane na odrzucenie. Brawo dla ZAO w Słubicach, teraz tylko dobrze to wykożystać i ciągnąć tak dalej !!!
#5 dona 2008-08-14 13:23
no zobaczymy co nasze slubickie wladze zrobia z tymi pieniedzmi,wioski zaczynaja wygladac lepiej niz te nasze miasto .nadal w niektorych miejscach to tylko pozostaje zdjecia porobic i wyslac do programu smiechu warte....
#6 dona 2008-08-14 13:23
no zobaczymy co nasze slubickie wladze zrobia z tymi pieniedzmi,wioski zaczynaja wygladac lepiej niz te nasze miasto .nadal w niektorych miejscach to tylko pozostaje zdjecia porobic i wyslac do programu smiechu warte....
#7 strazak 2008-08-14 13:42
Moze wkoncu czesc tych pieniazkow zostanie przekazana na zakup nowego samochodu bojowego dla OSP-SŁUBICE
bo ten co posiadamy w chwili obecnej(i tu bez urazy)
powinien juz dawno stac w muzeum pozarnictwa.i nie chcem nawet myslec co by sie stalo gdyby nasi koledzy z PSP byli na innym wezwaniu a wtym samym czasie doszloby to podobnego nieszczescia ktore mialo miejsce calkiem nie tak dawno.....
#8 strazak 2008-08-14 13:42
Moze wkoncu czesc tych pieniazkow zostanie przekazana na zakup nowego samochodu bojowego dla OSP-SŁUBICE
bo ten co posiadamy w chwili obecnej(i tu bez urazy)
powinien juz dawno stac w muzeum pozarnictwa.i nie chcem nawet myslec co by sie stalo gdyby nasi koledzy z PSP byli na innym wezwaniu a wtym samym czasie doszloby to podobnego nieszczescia ktore mialo miejsce calkiem nie tak dawno.....
#9 Jowisz-50 2008-08-14 15:04
Strażak co mają sprawy Oświatowe z pożarnictwem ???Podpowiedz swoim szefom by złożyli wnioski, jesli potrafią to zrobic , może coś wam skapnie z funduszy unijnych
#10 Jowisz-50 2008-08-14 15:04
Strażak co mają sprawy Oświatowe z pożarnictwem ???Podpowiedz swoim szefom by złożyli wnioski, jesli potrafią to zrobic , może coś wam skapnie z funduszy unijnych
#11 strazak 2008-08-19 00:58
Moze ma Pan troszke racji ale to tylko tyci tyci i to tylko pod wzgledem ze zgubil mnie tytul,,beda pieniazki dla slubic,,jesli chodzi o wnioski to to pozostawie bez komentarzy...i niech Pan mi uwierzy na slowo umiemy pisac i to niezle....
druga sprawa twierdzi Pan ze jedno i drugie nie ma nic wspolnego???z tego co sie orientuje Oswiata w naszym miescie ma sie calkiem dobrze a z mojego punktu widzenia wazniejsze jest bezpieczenstwo mieszkancow bo i co po pieniazkach na oswiate jak np.zapali sie szkola i nie bedzie czym wyjechac do akcji wiec i jedno i drugie ma swe powiazania....pozdrawiam
#12 strazak 2008-08-19 00:58
Moze ma Pan troszke racji ale to tylko tyci tyci i to tylko pod wzgledem ze zgubil mnie tytul,,beda pieniazki dla slubic,,jesli chodzi o wnioski to to pozostawie bez komentarzy...i niech Pan mi uwierzy na slowo umiemy pisac i to niezle....
druga sprawa twierdzi Pan ze jedno i drugie nie ma nic wspolnego???z tego co sie orientuje Oswiata w naszym miescie ma sie calkiem dobrze a z mojego punktu widzenia wazniejsze jest bezpieczenstwo mieszkancow bo i co po pieniazkach na oswiate jak np.zapali sie szkola i nie bedzie czym wyjechac do akcji wiec i jedno i drugie ma swe powiazania....pozdrawiam

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.