Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Bardzo często podczas korków w Słubicach kierowcy na wszelkie sposoby próbują sobie skrócić sobie drogę dojazdu. Wczorajszego popołudnia taka sytuacja miała miejsce na pl. Przyjaźni.

Jeden z kierowców próbował przejechać przez podwórko między blokami korzystając z chodnika, po którym akurat biegały dzieci. Pomysł ten spotkał się z reakcją przebywających tam mężczyzn, doszło do rękoczynów. Kierowcy zwróciła uwagę także jedna z kobiet, która przebywała na sąsiadującym z chodnikiem placu zabaw.

Całą sytuację nagrał jeden z mieszkańców, który przesłał wideo do naszej redakcji. Nie wiadomo jednak, jak skończyła się ta sprzeczka.

Miejsce to jest pod nadzorem kamer miejskiego monitoringu. Dzisiaj zapytaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach, czy policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie i czy były podejmowane jakieś działania. Czekamy na odpowiedź.

Nagranie opublikowaliśmy na naszym profilu na Facebooku. Materiał wzbudził wiele emocji i gorącą dyskusję - ZOBACZ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Alojzystarszy 2024-05-07 08:21
Gość w aucie popisał się głupotą. Ale te pijane patolstwo, które wynurzyło się z krzaków to już osobna kategoria imbecyli. Widać, że mieli tylko jeden cel- wyładować agresję. Tu nie chodziło o dobro dzieci, a o okazję do bójki. Gdyby zależało im na dzieciach to nie byłoby tych wulgaryzmów i agresji.
#2 Tomi70 2024-05-07 08:30
Czy tym idiotom całkowiwicie w głowach się po........ Są coraz bardziej bezczelni.
Jeszcze trochę , a zaczną pakować się na place zabaw.
Gdzie jest policja i staż miejska-o której wiele obiecywano podczas kampanii wyborczej?. Czy naprawdę musi dojść do nieszczęścia,żeby zaczeli reagować. A może sami mieszkańcy powinni wziąć sprawy we własne ręce.
#3 Tomi70 2024-05-07 08:37
Ci co zareagowali-to może i pijane patolstwo, ale przynajmniej coś zadziałało. Takich incydentów jak ten było znacznie więcej, asami kierowcy robią się coraz bardziej beszczelni, szczególnie niemieccy, którym wydaje się, że to co u nich jest zabronione- u nas dozwolone.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.