Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
sukces

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach zachęca do udziału w projekcie „Aktywizacja drogą do sukcesu” przeznaczonym dla osób zagrożonych ubóstwem, wykluczeniem społecznym oraz biernych zawodowo. Jak wziąć w nim udział?

Projekt zakłada aktywizację co najmniej 60 osób poprzez ich integrację o charakterze społecznym, edukacyjnym, zdrowotnym i zawodowym. Obejmuje w szczególności osoby z rodzin borykających się z problemami opiekuńczo-wychowawczymi, opuszczającymi pieczę zastępczą, a także obecnych wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych.

Program „Aktywizacja droga do sukcesu” skupia się na wsparciu osób i rodzin zagrożonych ubóstwem, podatnych na wykluczenie społeczne lub z jakiegoś powodu nieaktywnych zawodowo. Jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach zachęca osoby zainteresowane udziałem w programie do rozmowy bezpośrednio w placówce (ul. Sienkiewicz 28) lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 95 758 21 40.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie poniżej (kliknij, aby powiększyć).

aktywizacja

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.