Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja przestrzega przed utrudnieniami na drogach

9 lutego na terenie całego kraju odbędą się protesty rolników. Będą one miały miejsce także na terenie woj. lubuskiego, w tym na drogach Kostrzyna nad Odrą i Słubic. W związku z tym kierowców czekają utrudnienia.

Komenda Powiatowej Policji w Słubicach wystosowała komunikat, w którym przestrzega przed sytuacją na drogach. Poniżej jego treść.

Na piątek /9 lutego/, rolnicy zaplanowali rozpoczęcie protestów w całej Polsce. W województwie lubuskim utrudnienia wynikające z tymi protestami wystąpią w następujących miejscowościach: Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Dobiegniew, Kostrzyn - Słubice oraz Wschowa. Te planowane są w godzinach między 9, a 16. W tym czasie mogą wystąpić duże utrudnienia w ruchu drogowym. W związku z tym policjanci ruchu drogowego będą do dyspozycji wszystkich zmotoryzowanych i będą służyć im pomocą w tym czasie. W zależności od natężenia ruchu i kształtowania się sytuacji w razie potrzeby policjanci będą regulować ruchem i wskazywać kierowcom drogi prowadzące na trasy alternatywne.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.