Praca w firmie Berutex

Firma Berutex od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą w Polsce znanych produktów rolnych z Niemiec. Małe struktury i krótkie procesy decyzyjne to czynniki sukcesu naszej firmy.

W celu wzmocnienia naszej firmy poszukujemy kandydata do pracy na pół etatu jako: pracownik sprzedaży/administracji (m/k).

TWOJE ZADANIA

  • Optymalne planowanie, wdrażanie, koordynacja i kontrola procesów administracyjnych
  • Tworzenie ofert
  • Wsparcie
  • Koordynacja rozmów telefonicznych z obsługą klienta, w tym zamawianie części zamiennych
  • Marketing
  • księgowość

TWÓJ PROFIL

  • Masz duże doświadczenie praktyczne jako pracownik sprzedaży w sektorze rolniczym lub sam pracujesz w rolnictwie i dobrze znasz się na produktach technicznych
  • Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego/polskiego w mowie i piśmie
  • Chęć do pracy, elastyczność i sporadyczne podróżowanie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY CI

  • Godziwe wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pewną pracę w przyszłościowej firmie

ZAINTERESOWANY?

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.