Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców

Marszałek woj. lubuskiego Marcin Jabłoński, przewodniczący sejmiku woj. lubuskiego Wacław Maciuszonek oraz starosta słubicki Leszek Bajon zapraszają na kawę i rozmowy o biznesie!

Opis wydarzenia

29 listopada w Starostwie Powiatowym w Słubicach skrzyżują się ścieżki przedsiębiorców, innowatorów i pasjonatów rozwoju gospodarczego. Będzie to kolejne bezpłatne spotkanie networkingowe dla biznesu.

Wydarzenie ma na celu stworzenie inspirującej przestrzeni do wymiany pomysłów, nawiązywania kontaktów biznesowych i rozwijania współpracy. Będzie można porozmawiać o działalności samorządu województwa lubuskiego w zakresie innowacji i przedsiębiorczości oraz zasięgnąć informacji dotyczących możliwości pozyskania środków europejskich (w szczególności z Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 oraz Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki).

Nie zabraknie prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego, skierowanej dla przedsiębiorców. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać z władzami regionu, miasta oraz powiatu.

Nieformalna formuła śniadania biznesowego ułatwi nawiązywanie kontaktów między firmami i ich integrację oraz nawiązanie trwałych relacji z samorządem. Na podstawie przedsięwzięć realizowanych przez Urząd Marszałkowski wiemy, jak ważne są działania networkingowe polegające na rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu wzajemnej pomocy. Dlatego tak istotne są spotkania, podczas których strony mają czas na poznanie się, wspólne wypicie kawy czy luźną rozmowę.

Miejsce i termin

Spotkanie odbędzie 29 listopada o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Słubicach (ul. Józefa Piłsudskiego 20).

Zapisy

Udział jest bezpłatny. Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem tel. 661 326 549.

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.