Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Korek na autostradzie A2 przed Rzepinem

5 listopada na autostradzie A2 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Kolizja spotęgowała utrudnienia na drogach dojazdowych do granicy i korki w samych Słubicach.

Jak podała policja, do zdarzenia doszło na 13 km odcinka autostrady na pasie w stronę Niemiec, w rejonie ostatniego punktu poboru opłat w Tarnawie Rzepińskiej.

W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. 84-letni obywatel Niemiec uderzył w tył auta prowadzonego przez polskiego kierowca, a ten z kolei uderzył w auto przed nim. Niemiec został zabrany do szpitala do swojego kraju. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję – przekazała Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Czynności prowadzone przez policję trwają od kilku godzin. Jak przekazała nam rzeczniczka policji o godz. 21, ruch jest obecnie całkowicie zablokowany. - Czynności prowadzone przez policję zostały zakończone, w tej chwili czekamy na usunięcie aut przez pomoc drogową - poinformowała E. Murmyło.

Wielu kierowców nie chcą utknąć w korku, który na A2 sięgnął nawet 10 km, szuka alternatywnych dróg do Niemiec, m.in. przez Słubice, co powoduje ogromne problemy na lokalnych drogach. Piszemy o tym TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.