Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Cmentarz w Słubicach

W dzień Wszystkich Świętych czekają nas zmiany w organizacji ruchu na drogach wokół cmentarza. Zobacz, jak najlepiej dojechać na cmentarz i gdzie zostawić auto.

1 listopada dojazd do parkingów położonych wokół cmentarza i bazaru będzie odbywać się ul. 1 Maja i ul. Kupiecką, a wyjazd ul. Sportową, a dalej ulicami Rzepińską, Obozową i Folwarczną. Fragment ul. Sportowej, na odcinku od drogi brukowej na cmentarz do skrzyżowania z ul. Obozową i Rzepińską, będzie ulicą jednokierunkową.

Od 31 padziernika, bezpośrednio do cmentarza będą mogły dojechać tylko osoby niepełnosprawne i starsze. Wyjazd z tego parkingu będzie odbywać się zjazdem wzdłuż płotu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w kierunku ul. Sportowej.

Pozostali kierowcy mogą korzystać z parkingów znajdujących się poniżej, w rejonie bazaru i boisk bocznych SOSiR. Szczegółowy plan dostępny jest na poniższej mapce, przygotowanej przez Straż Miejską w Słubicach.

W rejonie cmentarza pojawią się patrole straży miejskiej i policji. Funkcjonariusze będą pilnować porządku i nadzorować ruch poruszających się pojazdów.

Władze gminy zachęcają mieszkańców, żeby tego dnia korzystać z komunikacji miejskiej lub udać się na cmentarz pieszo.

ZOBACZ MAPKĘ Z ORGANIZACJĄ RUCHU

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.