Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
8 grudnia odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób planujących otworzyć własną działalność gospodarczą. Na spotkaniu konsultantki Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich omówią możliwości otrzymania wsparcia finansowego na założenie własnej firmy.

Prezentowane możliwości finansowania będą dotyczyć głównie działań w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 oraz projektu "Lubuski Przedsiębiorca" realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze.

Ponadto uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z zasadami otrzymywania dotacji na uruchomienie własnego biznesu udzielanej przez Powiatowy Urząd Pracy.

Spotkanie skierowane jest  zarówno do osób bezrobotnych jak i pracujących, które w najbliższym czasie chcą założyć swoją własną firmę.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia, o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słubicach.

Pobierz szczegółowy program (PDF)

Zapisy na udział w spotkaniu prowadzone są pod numerem tel. 95 737 2021 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

lpi-pasek

Spotkanie współfinansowane ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz budżetu państwa.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.